Konsultacje społeczne e-materiałów.


Informujemy, że Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie rozpoczyna konsultacje społeczne nowo powstających e-materiałów dydaktycznych dla szkół kończących się egzaminem maturalnym, do przedmiotów humanistycznych (tj. język polski, historia, filozofia, wiedza o społeczeństwie).

W najbliższym czasie zostaną również uruchomione konsultacje e-materiałów z matematyki i informatyki oraz do przedmiotów przyrodniczych (fizyka, chemia, biologia, geografia).

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach!!!

E-materiały dydaktyczne zostały opracowane przez beneficjentów konkursowych wybranych w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Do końca 2020 r. powstanie ok. 10 000 e-materiałów w zakresie podstawowym i rozszerzonym dla czteroletniego liceum ogólnokształcącego i pięcioletniego technikum do 10 przedmiotów kształcenia ogólnego (j. polski, filozofia, historia, WoS, biologia, geografia, chemia, fizyka, matematyka
i informatyka).

Nowe e-materiały dydaktyczne będą zgodne z obowiązującą podstawą programową z 2017 r. i 2018 r.  Będą zawierały różne rodzaje multimediów – filmy edukacyjne, animacje i prezentacje 3D, gry edukacyjne, wirtualne laboratoria, mapy myśli, audiobooki oraz zestawy ćwiczeń interaktywnych.

Informacje dotyczące konsultacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji pod adresem:  

https://www.ore.edu.pl/2019/06/e-materialy-konsultacje-spoleczne/  


Zapraszamy do zapoznania się z materiałami oraz opiniowania poprzez przycisk "Zgłoś uwagi" z poziomu pojedynczego e-materiału umieszczonego na platformie  https://epodreczniki.pl/a/konsultacje-spoleczne/D1AAOksxM


Konsultacje otwarte trwają do 15 lipca 2019 r.


Z poważaniem,

Karolina Seremak

Ośrodek Rozwoju Edukacji
ul. Polna 46 A, 00-644 Warszawa
tel. +48 22 5708329